Nafukovací skákací hrad – skákadlo

NAFUKOVACÍ SKÁKACI HRAD

Skákaci hrad –nafukovací skákaci hrad – skákadlo je asi najznámejšou detskou zábavnou atrakciou,ktorá nesmie chýbať na žiadnej akcii.

Je to univerzálna atrakcia pre najmenšie aj väčšie deti do cca 12 rokov.Výhodny je svojou kapacitou – kde sa naraz zábava veľa deti.Mäkká a bezpečna nafukovačka umožňuje deťom hranie skákanie ,behanie,naháňanie,kotrmelce – smozrejme to všetko pri dodržaní určitých pravidel.

V ponuke máme pestrofarebný hrad s motívom klauna.Náš hrad má strednú veľkosť, ktorá plne postačuje na bežné akcie.Pri veľkom počte deti ich organizujeme tak, že sa striedajú  vo využívani hradu  po 5 minútových  intervaloch.

Výhodou nášho skákacieho hradu sú  bočné steny zo sieťoviny.  Rodičia bezprostredne vidia svoje deti aj z boku a zozadu a môžu ich prípadne usmerniť alebo s nimi  komunikovať.

Skákaci hrad oživý a spestrý akúkoľvek Vašu akciu – deň detí,firemný family day-event,športové akcie ,deň obce , dni mesta ,narodeniny,kultúrne akcie.festivaly, trhy ,jarmoky.

Použitie skákacieho hradu doporučujeme  v exteriéri na jar ,leto jeseň .V zimnom období hrad na vonkajší prenájom neponúkame. Skákaci nafukovaci hrad je možne pri  vhodných priestorových podmienkach umiestniť celoročne aj v interiéri ako napríklad športová hala,telocvičňa,škola,škôlka,nákupne centrum,výrobna hala,firemný sklad,hotelové konferenčné priestory.

 

Technické informácie o atrakcii Nafukovací skakáci hrad:

  • Záber plochy cca 10 x 7 m aj s kotvením a nástupom detí.
  • Rozmer hradu 6 x 5 x 3,5 / dl x š x v /
  • Kapacita hradu – 6 až 10 detí / podľa veľkosti deti a pri zachovaní ich bezpečnosti/
  • Stále napojenie na el. prúd – bežná  zásuvka 230 V – odber 1,5 kW
  • Umiestnenie atrakcie do 50 m od el. zásuvky 230 V
  • Hrad je nutné kotviť do zeme kolíkmi  alebo záťažou.

K tejto atrakcii doporučujeme objednať aj nafukovaciu šmýkačku-šmýkalku, elektrický ródeo býk

Zábavne atrakcie na prenájom  dodávame na akcie v rámci celého Slovenska.

Máte záujem o túto Atrakciu? Kontaktujte nás.