Nafukovacia šmýkalka – šmýkačka veľká

Nafukovacia šmýkalka – šmýkačka – šmykľavka.

 

Nafukovacia šmýkalka  patrí jednoznačne medzi najvyhľadavanejšie detské zábavne nafukovacie atrakcie.Výhodou je jej univerzalnosť .Zábavu a radosť na Vašej akcii prinesie malým aj väčším ďeťom.Je určená pre deti od cca 5 do 13 rokov.V ponuke na prenájom máme šmýkačku strednej veľkosti ,ktorá kapacitne a veľkostne plne postačuje na Vaše akcie.

Nafukovacia šmýkalka patri medzi najväčšie atrakcie na prenájom z našej ponuky.Jej váha sa pohybuje okolo 300 kg ,takže manipulácia s touto zábavnou atrakciou je trocha ťažšia.Pri montáži je nutný príjazd z dodávkovym autom priamo na miesto prevádzky.Veľkú nafukovaciu šmýkačku nie je možné niekam ručne prenášať.

Nafukovacia šmykľavka oživý a spestrý akúkoľvek Vašu akciu – deň detí,firemný family day-event,športové akcie ,deň obce , dni mesta ,narodeniny,oslavy,kultúrne akcie.festivaly, trhy ,jarmoky.

Použitie nafukovacej šmýkalky doporučujeme  v exteriéri na – jar ,leto jeseň .V zimnom období nafukovaciu šmýkačku na vonkajší prenájom neponúkame.Pokiaľ to dovolia vhodné priestorové a prístupové podmienky na miesto prevádzky ,je možne aj jej umiestnenie v interiéri.Šmykľavku je možné prevádzkovať aj v športovej hale,telocvični ,výrobnej hale,galérii nákupného centra.

Pokiaľ sa rozhodnete na prenájom tejto zábavnej nafukovacej atrakcie od nás – deti dostanú k dispozícii aj ochranné návleky na lakte a ochranné vaky na šmýkanie.Používaním tejto bezpečnostnej výbavy skvalitňujeme naše služby.

 

Technické informácie o atrakcii šmýkalka:

  • Záber plochy cca 15 x 10 m aj s kotvením a nástupom detí.
  • Rozmer šmýkalky  8 x 5 x 6 / dl x š x v /
  • Kapacita šmykľavky  je cca 10 deti / podľa veľkosti deti a pri zachovaní ich bezpečnosti/
  • Stále napojenie na el. prúd – bežná  zásuvka 230 V – odber 1,5 kW
  • Umiestnenie atrakcie do 50 m od el. zásuvky 230 V
  • Šmýkalku  je nutné kotviť do zeme kolíkmi  alebo záťažou.
  • Z bezpečnostných dôvodov nie je možné prevádzkovať nafukovacie atrakcie za silného vetra.

K tejto atrakcii doporučujeme objednať aj nafukovací skákaci hrad,elektrický ródeo býk,kocky puzzle.

Zábavne atrakcie na prenájom  dodávame na akcie v rámci celého Slovenska.

Máte záujem o túto Atrakciu? Kontaktujte nás.