Ródeo býk

Atrakcia RODEO BÝK

Patrí medzi známe a obľúbene zábavne atrakcie na prenájom.Pri slovnom spojení ródeo býk sa každému v mysli vyjaví spojenie americký western,kone ,kovboji ,chytanie a skrotenie býka.

V ponuke máme elektrický simulátor jazdy na divokom býkovi ako ho poznáme z amerického rodea.
Pokiaľ chcete na Vašej akcii atmosféru divokého západu – prenájom tejto zábavnej atrakcie od nás je to správne riešenie.Rodeo býk je určený na voľné použitie alebo je možnosť zorganizovať súťaž o najlepšieho kovboja na Vašej akcii.

Zábavna trakcia ródeo býk je určená pre všetky vekové kategória od 5 do 99 rokov.Býk je ovládany mechanicky – operátorom . Podľa veku alebo veľkosti kovboja operátor zvolí primeranú rýchlosť a obtiažnosť.Jazda na ródeo býkovi sa vždy začína pomalým tempom, ktoré sa postupne stupňuje až pokiaľ divoký býk nezhodí jazdca na mäkkú a bezpečnú nafukovačku.Súčasťou atrakcie je aj časomiera ktorá zaznamena čas jazdca na rodeo býkovi.
Zábavna atrakcia ródeo býk je vhodná na všetky typy akcii.Oživý a spestrí Váš – firemný deň detí,deň obce ,dni mesta ,firemný teambuilding,firemný event školenie,kultúrnu a športovú akciu,festival.

Atrakciu dodávame na Vaše akcie vonku-outdoor počas celého roka – mimo zimného obdobia.
V prípade požiadavky na prevádzku vo vnútri –indoor je možné dodanie počas celého roka.

 Pri umiestneni v interiéri je nutná konzultácia o vhodnosti miesta na prevádzku.Zábavna atrakcia ródeo býk je pomerne veľká a ťažká /400 kg/ atrakcia. Je potrebne prehodnotiť dané podmienky – čo najbližší príjazd autom,prístupove cesty,chodníky,rampy a terasy,schody ,šírku dverí,výťah a pod.

Technické informácie o atrakcii:

  • Záber plochy cca 7 x 7 m aj s kotvením
  • Rozmer nafukovacej časti 5 x 5m
  • Stále napojenie na el. prúd – bežná zásuvka 230 V – odber cca 4 kW
  • Umiestnenie atrakcie do 50 m od el. zásuvky 230 V,kvalitné ističe.

K tejto atrakcii doporučujeme objednať aj nafukovaci skákaci hradnafukovaciu šmýkalku-šmykľavku.

Zábavne atrakcie na prenájom dodávame na akcie v rámci celého Slovenska

Máte záujem o túto Atrakciu? Kontaktujte nás.