Vodný tank

Atrakcia: VODNÝ TANK

Ďalšia z jedinečných originálnych atrakcii ktorú máme v ponuke ako jediná firma na Slovensku.Jej pôvod je v USA kde patri medzi klasické zábavne atrakcie.Je určená pre tých ktorý sa neboja zmoknúť v plavkách alebo oblečený.
Prax nam ukázala že patri medzi najzábavnejšie atrakcie pre dospelákov a mládež. Pokiaľ si objednáte u nás prenájom tejto atrakcie môžete si byť istý, že najviac ľudí bude práve pri nej.
Jeden dobrovoľník si sadne na lavičku ktorá je nad vodnou nádržou.Vedľa nádrže je baner v ktorom je umiestnený pohyblivý terč.Kamaráti a kolegovia hádžu loptičkou do terča.Pokiaľ sa im podarí trafiť terč ,ten cez pákovy mechanizmus uvoľni západku ktorá drží lavičku.Po uvoľnení lavičky padá dobrovoľník za všeobecnej veselosti svojej aj kamarátov do nádrže s vodou.(:

Atrakcia je dosť špecifická preto nie je vhodná na každý typ akcie.Musia byť splnené vhodné podmienky na jej prevádzku.V prípade že návštevníci Vašej akcie nemôžu padať do vody, je možne aby túto úlohu plnily objednaný figuranti. Ďalšou podmienkou je teplé počasie a prívod vody na miesto prevádzky.
Zábavnu atrakciu vodný tank je možné prevádzkovať len vonku a v letnom období.

V prípade požiadavky je možný brand banerov na vodnom tanku podľa požiadavky klienta.

Technické informácie o atrakcii:

  • Záber plochy cca 12 x 6 m
  • Stále napojenie na el. prúd – bežná zásuvka 230 V – odber 1,5 kW
  • Umiestnenie atrakcie do 50 m od el. zásuvky 230 V
  • Umiestnenie atrakcie do 50 m od vodného zdroja.

K tejto atrakcii doporučujeme objednať aj stôl na pretláčanie, silomer kladivo, mechanický ródeo býk,

Zábavne atrakcie na prenájom dodávame na akcie v rámci celého Slovenska.

Máte záujem o túto Atrakciu? Kontaktujte nás.