atrakciu pripravujeme

Všetky nižšie zobrazené zabavne atrakcie sú už k dispozícii na Vašu akciu.

Banner  Tom a Jerry            Banner Gargamel a šmolkovia              Banner hasiči 

Pripravili sme pre Vás set zábavných bannerov v troch témach aby si mohol vybrať každý.Deti strieľaju z maxi praku penové loptičky do 3 sklopných terčov.Sklopením terča zachránia dobré rozprávkove postavičky pred zlom.Malým ďeťom pomôžu rodičia, alebo na terče hádžu loptičky ručne.Voľné použitie na hranie alebo aj  súťaž.

_________________________________________________________________________

Banner kuchár – veselý kuchár zo svojim hrncom čaká na kačice a prasiatka, ktoré deti alebo súťažiaci strieľajú pomocou špecialneho katapultu do jeho hrnca.Táto zábavna atrakcia je vhodná pre deti aj na teambuilding dospelých.

_________________________________________________________________________

Detský pitstop –zmenšená verzia zábavnej atrakcie pit stop pre najmenších.Deti sa s veľkou radosťou zahrajú na mechanikov pri výmene kolies.Kolesa su malé a ľahké prispôsobené pre deti.Na ich prácu dohliadajú majstri  A jeto (: .Pri najmenších ďeťoch sa radi zapoja aj rodičia.

_________________________________________________________________________

Pieskovisko – Set na hranie pre malé deti.Tento set obsahuje 3x pieskovisko,3x detský báger,3x  nákladne auto, 1x podložka. Malý bagristi sedia na otáčavom bágri a nakladaju nákladne autá.Originálna replika vyklapacieho nákladneho auta  Tatra 148 poteší aj ockov a dedkov.Set je určený na voľné použitie alebo súťaž detí v bagrovaní.

_________________________________________________________________________

Detský hasiči – snom každého dieťaťa je stať sa hasičom (: , pripravili sme pre Vás detskú verziu hasičov -kde si deti môžu vyskúšať striekanie originálnou hasičskou prúdnicou .Hasiči striekaju na makety domčekov, kde sú umiestnené sklopné terče -plamienky.Keď sa prúdom vody podarí sklopiť všetky plamienky-  požiar je uhasený. Do akcie sa zapájajú aj rodičia ktorí pumpujú vodu do striekačky ručnou pumpou.Malý hasiči majú k dispozícii  aj hasičské auto a rôzne hasičské vybavenie.Atrakcia je určená na súťaže detí aj voľné použitie.Podmienkou prevádzky je zabezpečený prívod vody.

________________________________________________________________________

 


Máte záujem o túto Atrakciu? Kontaktujte nás.