Nafuk. Stolný futbal

NAFUKOVACÍ ĽUDSKÝ STOLNÝ FUTBAL.

Je ďalšou verziou športovo zábavnej atrakcie na prenájom ktorú máme v ponuke. Ide o to isté ihrisko ako pri nafukovacom ľudskom bangee futbale.Rozdiel je v tom že miesto bangee lán sú naprieč ihriskom umiestnene tyče.

Nafukovaci ľudský stolný – stolovy futbal je zväčšenou verziou klasického stolného futbalu–kalčeta. Naprieč ihriskom je umiestnených 6 tyči.Hráči su za opasok a krátku šnúru pripútany k týmto tyčiam.Oproti bangee futbalu je počet hráčov vyšší – je ich 10.Hra je kľudnejšia ,trocha menej fyzicky náročna. Tento špecialny kalčeto futbal je vhodný pre väčšie deti a dospelých.Je určený na voľné použitie alebo aj športové turnaje družstiev .Ideálny je na teambuildingové akcie. Kvôli potrebe kotvenia do zeme odporúčame umiestnenie na trávnatej ploche.Mimo trávnatu plochu je potrebné kovenie záťažou.

Využitie nájde aj na firemných akciách a eventoch ,teabuildingové akcie family day,športové,dni a oslavy mesta ,dni obce. Táto športová zábavna atrakcia má v exterieri využitie od jari do jesene.Počas celého roka  je prevádzka tejto nafukovacej zábavnej atrakcie  možná aj v interiéri.Nutné je však kotvenie mantinelou záťažou.

Technické informácie o atrakcii:

  • Záber plochy cca 15 x 10 m aj s kotvením
  • Rozmer ihriska  13 x  8 x 2 / dl x š x v /
  • Stále napojenie na el. prúd – bežná  zásuvka 230 V – odber 1,5 kW
  • Umiestnenie atrakcie do 50 m od el. zásuvky 230 V
  • Stolný futbal je nutné kotviť do zeme kolíkmi  alebo záťažou.

K tejto atrakcii doporučujeme objednať aj maxi basketbal,stôl na pretláčanie rúk,volejbal-nohejbal.

Zábavne atrakcie na prenájom  dodávame na akcie v rámci celého Slovenska.

Máte záujem o túto Atrakciu? Kontaktujte nás.